pl us
IMG 3735

Sig Sauer P365 SAS jest najnowszą edycją swojej serii mikro kompaktowych pistoletów CCW (carrying a concealed weapon). Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć przy sobie P365, model SAS będzie

IMG 3642

Kel-Tec PMR30 to pistolet, który niezawodnie korzysta z najmocniejszej amunicji bocznego zapłonu .22 Winchester Magnum Rimfire i jest zasilany z 30-sto nabojowego magazynka. 

Sig Sauer P320 X-Five Legion

Sig Sauer P320 X5 Legion jest najnowszym członkiem rodziny Legionistów i ewidentnie zasługuje na to miejsce. Jest to model, który nokautuje konkurencję pod każdym względem.

IMG 3502

Karabin maszynowy Thompson to amerykańska broń palna wynaleziona przez generała Johna T. Thompsona w 1918 roku, która zasłynęła w czasach Prohibicji, będąc charakterystyczną bronią

Sig XFive Allround main
X-Line to popularna seria pistoletów stworzona do wielu dyscyplin sportowych, w których pistolety ze stali nierdzewnej stanowią najnowocześniejsze na rynku.

Keltec KSG main 1
Wygląd, projekt i odczucia operatora sprawiają, że Kel-Tec KSG jest bardzo unikalną bronią palną. KSG to redefinicja bojowej samoobrony i jest głównie przeznaczona do zadań typu CQB oraz specjalnych misji taktycznych.        

SigMCX main
Karabin SIG MCX to najciekawsza ewolucja karabinka typu AR-15, z identyczną obsługą ale z lepszymi rozwiązaniami technicznymi. Sig Sauer od dziesięcioleci ma silną pozycję w siłach zbrojnych

SIgMPX main
Ogólny wygląd MPX może wydawać się znajomy, to dlatego, że został zaprojektowany w podobny sposób, jak najbardziej popularna platforma broni palnej na świecie.

Remington 870 ExpressTactical
Na rynku nie ma bardziej rozpoznawalnej strzelby i jesteśmy pewni, że jest to najlepsza wersja taktyczna wykorzystywana przez różne formacje. Remington jest jednym z największych producentów broni na świecie.

Benelli Raffaello
CrioComfort jest ostateczną ekspresją technologii Benelli i jedną z najbardziej ekskluzywnych i zaawansowanych półautomatycznych strzelb. Całkiem trudno jest dodać coś w bardziej superlatywny sposób

001 sigtacops
Udane modele pistoletów stale się rozwijają, a wynika to głównie z rozwoju technologicznego materiałów oraz stale zmieniających się wymaganiań dotyczących misji użytkowników końcowych.

BarretRec7ver1
Barrett REC 7 Gen II Black Warrior jest to zaprojektowana przez nas wersja uważanego za najbardziej dopracowany karabin typu AR-15.

baner