pl us
IMG 3502

Karabin maszynowy Thompson to amerykańska broń palna wynaleziona przez generała Johna T. Thompsona w 1918 roku, która zasłynęła w czasach Prohibicji, będąc charakterystyczną bronią

Sig XFive Allround main
X-Line to popularna seria pistoletów stworzona do wielu dyscyplin sportowych, w których pistolety ze stali nierdzewnej stanowią najnowocześniejsze na rynku.

Keltec KSG main 1
Wygląd, projekt i odczucia operatora sprawiają, że Kel-Tec KSG jest bardzo unikalną bronią palną. KSG to redefinicja bojowej samoobrony i jest głównie przeznaczona do zadań typu CQB oraz specjalnych misji taktycznych.        

SigMCX main
Karabin SIG MCX to najciekawsza ewolucja karabinka typu AR-15, z identyczną obsługą ale z lepszymi rozwiązaniami technicznymi. Sig Sauer od dziesięcioleci ma silną pozycję w siłach zbrojnych

SIgMPX main
Ogólny wygląd MPX może wydawać się znajomy, to dlatego, że został zaprojektowany w podobny sposób, jak najbardziej popularna platforma broni palnej na świecie.

Remington 870 ExpressTactical
Na rynku nie ma bardziej rozpoznawalnej strzelby i jesteśmy pewni, że jest to najlepsza wersja taktyczna wykorzystywana przez różne formacje. Remington jest jednym z największych producentów broni na świecie.

Benelli Raffaello
CrioComfort jest ostateczną ekspresją technologii Benelli i jedną z najbardziej ekskluzywnych i zaawansowanych półautomatycznych strzelb. Całkiem trudno jest dodać coś w bardziej superlatywny sposób

001 sigtacops
Udane modele pistoletów stale się rozwijają, a wynika to głównie z rozwoju technologicznego materiałów oraz stale zmieniających się wymaganiań dotyczących misji użytkowników końcowych.

BarretRec7ver1
Barrett REC 7 Gen II Black Warrior jest to zaprojektowana przez nas wersja uważanego za najbardziej dopracowany karabin typu AR-15.

PWS MK112 small shadow
Debata w sprawie, co jest lepsze AR-15 czy AK-47 systematycznie i od dawna nie ma końca. Zwolennicy projektu Eugene'a Stoner nie odpuszczają Michaiłowi Kałasznikow.

Sig516 Ecos2
SIG 516 Patrol FDE - ECOS z optyką Trijicon Acog w kolorystyce pustynnych piasków został zaprojektowany i przygotowany specjalnie dla naszego Warriora 

Legion2s
Legion Series jest to dołączenie do ekskluzywnej grupy użytkowników. Te pistolety zostały stworzone nie po to, by spełnić oczekiwania Warriora ale by je znacznie przewyższyć.

baner