pl us
Remington 870 ExpressTactical
Na rynku nie ma bardziej rozpoznawalnej strzelby i jesteśmy pewni, że jest to najlepsza wersja taktyczna
wykorzystywana przez różne formacje.  Remington jest jednym z największych producentów broni na świecie. Model 870 został wprowadzony do produkcji w 1951 roku i od tego czasu firma sprzedała ich ponad 10 milionów sztuk. Przez te wszystkie lata model 870 został dokładnie przetestowany w boju i potwierdził swoje istotne miejsce w rynku. Remington ma w swojej ofercie ponad 30 różnych modeli strzelb wersji 870 Pump Action Shotgun. To pokazuje, jak wielki sukces odniósł ten model. Inną oznaką sukcesu jest ogromna liczba produktów akcesoryjnych produkowanych przez większość firm tuningowych na świecie, jak (kolb, uchwytów, szyn, itp.), które zostały zaprojektowane dla tego modelu.

Gdy spojrzysz na tą broń porównując ją do konkurencji zaczniesz zdawać sobie sprawę z tego, jak dobry produkt masz w swoich rękach. W porównaniu do innych, gdy przeładujesz 870 poczujesz jego solidność i mocną konstrukcję, a gdy przeładujesz większość konkurentów masz wrażenie, że się zaraz rozlecą. Podczas treningu na strzelnicy nie mieliśmy z nim najmniejszego problemu, wystrzeliliśmy setki birdshotów, backshotów i brenek, a 870 nigdy się nie zblokował, nigdy nie miał zacięcia i bez problemu wyrzucał łuski.

Pojawia się istotne pytanie czy polecamy tą strzelbę? Odpowiedź jest tylko jedna: absolutnie tak. Jeśli szukasz najlepszej strzelby obronnej, taktycznej lub domowej Remington 870 jest na pierwszym miejscu listy modeli do wyboru.

W przedniej części lufy zamontowaliśmy hamulec wylotowy Remington Tactical Breecher Muzzle Brake. Ten kompensator podrzutu może być również wykorzystany do fizycznej obrony i zadawania obrażeń napastnikowi podczas walki. Jest to końcówka cylindryczna czyli nie ma ograniczeń w rodzaju wykorzystywanej amunicji. Wykończenie na lufie i rurze magazynkowej jest wykończeniem z czarnej matowanej oksydy na piaskowanym podłożu. Pewnie ciężko będzie w to uwierzyć, ale powłoka ta wygląda jak pokrycie satynowe, na którym nie widać śladów odcisków.

Przyrządy celownicze produkowane przez firmę XS Sight Systems i w części przedniej posiadają bardzo wyraźny biały punkt, który tworzy ciekawy zestaw w połączeniu z tylnym wizjerem typu Ghost Ring. Strzelba taktyczna Remington 870 Express Tactical posiada również fabrycznie zainstalowane przedłużenie magazynka 2-Shot Magazine Extension Tube. Przedłużenie to pozwala na umieszczenie sześciu naboi w rurze, co sprawia, że ??uzyskujemy strzelbę 7-strzałowa (6 + 1 w komorze). Każda broń taktyczna powinna mieć dodatkowo możliwość zainstalowania latarki i jest to funkcja, którą zmodernizowaliśmy w naszej wersji. Płyta spustowa i jej osłona są uformowane z twardego materiału syntetycznąego. Średni opór spustowy wynosi 4,5 funta (2,04 kg), strzelba waży około 7 funtów (3,17 kg), a całkowita jej długość wynosi 38,50? (97,79 cm).

Nie ma wątpliwości, że Remington 870 nadal jest królem w śród strzelb typu pump-action. Nawet po tych wszystkich latach widać, że jest to konstrukcja ponadczasowa, w której ciężko stworzyć lepsze rozwiązania. A jeśli chodzi o taktyczny punkt widzenia, jest to nadal najlepsza strzelba, jaką możesz znaleźć dla swojego zadania.

Lista dodatkowych akcesoriów zainstalowanych przez nas w modelu Black Warrior:


Remington Tactical Breecher Muzzle Brake - hamulec wylotowy
Angled Side Saddle 6 Shell - dodatkowy magazynek mocowany na ramie
Quick Detach Rear Sling - szybkie mocowanie pasa
High-Visibility Red Enhanced Follower - aluminiowy, jaskrawy follower
Shotgun Flashlight Mount - szyna mocowania latarki
InForce Multifunction Weapon Mounted Light - latarka taktyczna

baner