pl us
Sig Sauer P320 X-Five Legion

Sig Sauer P320 X5 Legion jest rasowym Legionistą i zasługuje na wysokie miejsce. Jest to model, który nokautuje konkurencję pod każdym względem. Od projektu po funkcjonalność X5 przedstawia wszystko, czego oczekujemy od serii Legion. 

Legion ponad prawem - Legion X5 to nie tylko kolejna nowa broń. SIG Sauer zwrócił uwagę na to, jak często właściciele pistoletów dostosowują swoje pistolety i projektanci zapragnęli zaoferować im to samo doświadczenie, ale natychmiast po wyjęciu z pudełka. Pistolety Legion są w pełni spersonalizowane i maksymalnie dopracowane tak, aby osiągać najwyższą jakość. Precyzyjne części były tworzone z udziałem najbardziej elitarnych profesjonalistów na całym świecie. Wszystko razem spełnia i przekracza oczekiwania elity.

Kupując broń z serii Legion, nie tylko posiadasz najwyższej klasy precyzyjną broń palną, ale także jesteś członkiem ekskluzywnej społeczności. Społeczność, którą SIG Sauer opisuje jako bractwo podobnie myślących ludzi, którzy przekraczają granice swoich możliwości. Aby pistolet został wprowadzony do serii Legionów, musi być wyjątkowy, najlepszy z najlepszych, a Legion SIG P320 X-Five przekracza te kryteria. Charakterystyczny kolor Legion Grey i czyste linie z pewnością przyciągają wzrok, a efektowne wcięcia wzdłuż górnej części zamka naprawdę przyciągają uwagę.

Podczas treningu pierwszą rzeczą, którą zauważyliśmy, była jego waga. Legion X5 jest cięższy i od razu zauważysz, że jest to coś zupełnie innego niż pistolety polimerowe. X5 jest wykonany przy użyciu wolframu. To absolutnie niespotykane i rewelacyjne rozwiązanie. Szkielet składa się z ciężkiego modułu XGrip, który jest napełniony wolframem TXG. Pozwala to nie tylko uzyskać piękną i gładką teksturę, ale ta dodatkowa ilość gramów pomaga w rewelacyjnym panowaniu nad odrzutem. Odrzut jest bardzo minimalny z X5.

W przypadku Legiona X5 udowodniono, że ta broń spełnia oczekiwania, jakie stawiają projektanci serii Legion. Pistolet ma ekstremalnie minimalny odrzut, dzięki czemu osiąga rewelacyjne grupy w dubletach, większą kontrolę i powtarzalną dokładność. Wybitne i łatwo dostępny lejek ułatwiający zasilenie magazynkiem sprawia, że przeładowania są szybkie, łatwe i wyjątkowo płynne. Lżejszy, szkieletowany płaski spust zapewnia płynne, wyraźne odciągnięcie z bardzo krótkim resetem, co pozwala na szybsze kolejne strzały. Światłowody z przodu Dawson Precision i regulowane tylne przyrządy celownicze są zdecydowanie najlepszym wyborem.

W ostatecznym podsumowaniu P320 X-Five Legion znacznie przekroczył wszelkie oczekiwania. Ten pistolet jest nie tylko piękny, ale jednocześnie potężny. SIG Sauer wypuścił niesamowitą nową broń, która z dumą wzbogaciła swoją ekskluzywną ofertę Legionistów. To nie jest broń, którą po prostu strzelasz, to jest ta, której doświadczasz.

Specyfikacja:

Kaliber: 9 mm
Moduł uchwytu: TXG pełnowymiarowy moduł XGrip
Materiał zamka: stal nierdzewna
Wykończenie zamka: Legion Gray PVD
Pojemność magazynka: 17rd
Przyrządy celownicze: Dawson Precision przód; Nastawany tył
Długość całkowita: 8,5" (21,59 cm)
Długość lufy: 5" (12,7 cm)
Waga (z magazynkiem): 43,5 uncji (1,23 kg)

baner