pl us
IMG 3736

Sig Sauer P365 SAS jest najnowszą edycją swojej serii mikro kompaktowych pistoletów CCW (carrying a concealed weapon). Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć przy sobie P365, model SAS będzie wyborem idealnym. SAS oznacza Sig Anti-Snag System, czyli system antyzaczepowy. W efekcie wszystko w P365 zostało odchudzone, usprawnione i wykonane tak, aby nic na pistolecie nie mogło niczego złapać podczas wyciągania tej broni. Nie będzie to miało większego znaczenia, jeśli wyciągniesz go kabury, ale ma ogromną różnicę, jeśli wyciągniesz z dowolnego rodzaju kieszeni.

Model ten ma również dwie główne zmiany, porting lufy, aby zmniejszyć podrzut pistoletu i zupełnie nowe wewnątrz zamkowe przyrządy celownicze FT Bullseye Fiber-Tritium Night Sights.

Jednym ze standardowych narzekań na standardowe P365 jest to, że może to być broń z mocnym odrzutem, ale to jest fakt, który w zasadzie mają wszystkie pistolety mikro i sub kompaktowe. Wersja P365 SAS pomaga rozwiązać ten problem z portingiem (otwory) w lufie i ten zabieg naprawdę robi różnicę. Jeśli chcesz nosić amunicję +P w swoim P365 SAS, porting lufy będzie dla ciebie ogromnym ulepszeniem.

Należy pamiętać, że cała seria pistoletów P365 została zaprojektowana jako broń do samoobrony, a nie do strzelectwa sportowego. Kiedy próbujesz trafić w atakujący cel na dystansie do 15 metrów, P365 SAS ma więcej niż wystarczającą celność, aby wykonać zadanie. Przyrządy celownicze nocne Bullseye Fiber-Tritium działają naprawdę dobrze. Umieszczone są płasko i równo na zamku, nie ma przedniej muszki ani tylnej szczerbiny. Istnieje światłowodowa tuba z trytem, która po prawidłowym ustawieniu świeci bardzo jasno naznaczając cel.

P365SAS został zaprojektowany do noszenia w ukryciu, a nie spędzania wielu godzin na strzelnicy sportowej. 3-calowa lufa nie zdobędzie żadnych nagród na dystansach snajperskich, ale w przypadku pistoletu awaryjnego na dystansach walki o życie będzie mógł strzelać do celu odpowiednią precyzją.

Jeśli potrzebujesz większego pistoletu, to model P365XL jest dla Ciebie, ale jeśli chcesz mieć idealną broń wpasowaną w każdą kieszeń, P365 SAS jest zawsze, najbardziej gotowy do działania.

baner