pl us
SigSauerSuperMatch
Sig Sauer X-Five Super Match - na co strzelcy sportowi z zacięciem Warriora czekali od zawsze. Najsłynniejszy

i przez większość formacji zbrojnych oraz komandosów uważany za najlepszy pistolet bojowy czyli Sig Sauer P226 został dopracowany przez zespół współpracujący z najlepszymi zawodnikami IDPA-International Defensive Pistol Association/USPSA-United States Practical Shooting Association oraz IPSC-International Practical Shooting Confederation. 

Celem współpracy jednym słowem jest zdobycie rynku strzelców sportowych poprzez dopracowanie jednej z najlepszych jednostek bojowych tej firmy. Czy zabieg i końcowy efekt się udał? Udał to jest mało powiedziane - ten pistolet po najnowszym tuningu staje się problemem gdyż można go bez problemu wykorzystać, jako pistolet bojowy. Zatem efekt końcowy można śmiało nazwać małym mistrzostwem bojowo-sportowym. 
Oczywiście zaraz bojowi Warriorzy zaczną zarzucać swoje ale:

  • Większy ciężar
  • Zbyt spasowany
  • Zbyt ładny więc i delikatny

Tylko czy te punkty naprawdę dyskwalifikują go z bojowego zacięcia? Otóż nie. Gdyż zadajmy sobie pytanie czy Warrior nie może mieć ładnej broni, często jej czyścić, podźwigać kilka gram więcej ale za to mieć broń bardziej celną i wyśmienitej jakości oraz drogiej marki. Oczywiście o gustach lepiej nie dyskutować ale musimy mieć pewność, że jedynym Maybachem na świecie wśród broni zarówno bojowej, jak i sportowej jest Sig Sauer P226 i nie ważne w tym momencie, jaki dokładnie model wybierzemy by się z tym Maybachem dopasować do naszych konkretnych zapotrzebowań. 

Jedni chcą Maybacha czarnego matowego zaprojektowanego dla amerykańskich komandosów, a inni decydują się na platynowe klamki błyszczące w świetle Kalifornijskiego słońca. Jedno jest pewne każdy marzy o Maybachu by go posiadać lub przynajmniej raz w życiu się nim przejechać. Wersja Super Match, którą przekazaliśmy do stajni naszego Warriora sprawuje się wyśmienicie pod każdym względem.

baner