pl us
Legion2s
Legion Series to ekskluzywna grupy użytkowników, a te pistolety powstały by przewyższyć oczekiwania każdego Warriora
Jak powstała linia Legion Series? Proces wydaję się nie być zaskakujący, zaczęło się od dialogu z profesjonalistami z całego świata, dla których broń krotka jest tak samo, jak dla Jamesa Bonda obowiązkowym podkładem pod poduszkę. Dla nich głównym i najbardziej istotnym zadaniem broni jest jej stu procentowa sprawność w każdej chwili i w każdych warunkach. Następne pytanie to, czego najwybitniejsi profesjonaliści oczekują od broni wyciągniętej prosto z pudełka oraz jakie części chcieliby poprawić lub zmienić i dlaczego.

Rezultat zaskoczył wszystkich, dopracowano każdy element, jeśli tylko pojawiły się jakieś wnioski dotyczące danej części. W końcowym efekcie uzyskano najwyższej jakości, sprawdzoną przez najlepszych broń krótką oraz linię wyjątkowych akcesoriów dopracowaną nie przez projektantów tylko przez docelowego klienta czyli Warriora Legionistę. Tak naprawdę nie sam zakup broni się liczy, ale zarejestrowanie nowej broni oraz jej posiadacza w bazie Legionistów. Po rejestracji i podaniu danych osobowych nowego właściciela firma Sig Sauer przygotowuje cały zestaw oprzyrządowania oraz certyfikatu i oryginalnego, ekskluzywnego pudełka z danymi właściciela. Nowy Legionista dostaje swój niepowtarzalny numer i hasło, którymi będzie się logował na dedykowanej stronie tylko dla Legionistów. Dedykowane pudełko jest pokryte wysokiej jakości materiałem, który raczej nie przetrwa wyjazdu na akcję bojową ale jego cel jest całkiem inny: opakowanie super wyjątkowego produktu by dodać prestiżu podczas prezentacji. Dodatkowy rarytas do pudełka to "Challenge coin" czyli w wolnym tłumaczeniu "Moneta wyzwań". W sumie jest to wielkie wyzwanie, postrzelać pistoletem Legion Serries i później go nie kupić.

Każda broń z serii Legion wyposażona jest w nowy spust specjalnie dla danego modelu zaprojektowany. Pozwólcie, że zobrazuję tą zmianę wprost: Strzelanie dubletów oraz celne opróżnianie 15-sto nabojowego magazynka jest szybsze niż najszybsze KO (knock-out) Mike'a Tysona. Pamiętajmy, że jest to broń ekstremalnie bojowa i waga spustu jest nadal dostosowana do warunków, w jakich operuje profesjonalny Warrior. Zatem sprzęt Warriora nigdy nie będzie posiadał spustu tylko na dotyk, stosowanego do super "zabawek" sportowych wykorzystywanych w warunkach torów sportowych.
Kolejnym bardzo istotnym punktem są zaprojektowane od podstaw przyrządy celownicze "Electro-optics X-RAY high-visibility day/night sights". Określenie "electro-optics" oznacza interakcję pomiędzy światłem i różnego rodzaju materiałami w celu uzyskania medium skupiającego i odpowiednio rozpraszającego światło. Pięknie brzmi ale jeszcze lepiej działa. Po raz pierwszy spotykamy się z przyrządami celowniczymi, które dają wyjątkową jasność zarówno w dzień, jak i w nocy.

Podsumowując pistolet Legion Series to narzędzie dla Warriora nakierowanego na najlepszy, najbardziej profesjonalny produkt bojowy i dodatkowego z najwyższej półki. Zatem już z samego założenia nie jest i nigdy nie będzie produktem dla strzelca sportowego. Legion Series to nie jest tylko produkt to jest przynależność do grupy Warriorów w elitarnym kręgu.
baner