pl us
2
Zev Technologies zajmuje się głównie tuningiem pistoletów marki Glock. Firma trafiła na bardzo podany grunt gdyż pistolety Glock nie należą do wybitnych jednostek pod względem jakości elementów, standardu i precyzji ich wykonania ale przodują w niskim poziomie cenowym. Zatem mając wyjątkową cenę nikt nie planował porównywać te jednostki do kilkakrotnie droższych modeli pistoletów z górnej półki jak np. Sig Sauer lub Heckler&Koch. 

Użytkownikom Glocków z czasem zaczyna doskwierać standard, jaki ich sprzęt reprezentuje i to głównie na arenie sportowej. I tutaj pojawiła się firma o magicznie brzmiącej nazwie Zev Technologies, która pod każdym względem zapełnia niedobory ze stajni Glockowej. 

Obrazowując w jednym zdaniu standard, jaki możemy uzyskać od tej firmy w tuningu Glocków: 

"Dla zwolenników Glocków najwyższą półką jest Zev Technologies, a później długo, bardzo długo nic i pojawia się standardowy pistolet firmy Glock"

Jedną z najbardziej istotnych zmian, jaką od razu użytkownik Glocka powinien zrobić jest wymiana spustu na lepszy. Zev Technologies wprowadziła na rynek najlepsze spusty do tej broni i zaraz pojawiło się kilka rekordów strzeleckich reklamujących je w gronie sportowców. Jednym z topowych modeli, które niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty jest ZEV's Adjustable Fulcrum Drop-In Trigger Kit. Instalacja tego zestawu trwa niecałe 15 minut.

Od razu rozpoznasz wprowadzone zmiany montując go w swojej broni:
  • Spust jest bardziej płaski w swoim wyglądzie, a bezpiecznik spustowy trzy razy szerszy - idealnie wpasowuje palec spustowy na swoje położenie
  • Płynna i gładka praca spustu w całym zakresie 
  • Poprawiony "reset" czyli gotowość do kolejnych strzałów
  • Nastawny ciężar spustu 
  • Nastawne napięcie wstępne jak i końcowe 
  • Język spustowy wykonany z aluminium T6 6061 Aircraft Grade Aluminum Hard Anodized Type III

baner