pl us
4b
Custom Sonny Rig Mag Carrier - Kabura, a raczej kompletny przenośnik dużej ilości amunicji zapakowanej w magazynki zarówno karabinowe, jak i pistoletowe firmy Raven Concealment jest, jak każdy produkt tej firmy, bardzo dopracowanym zestawem dla bojowych profesjonalistów ale jednocześnie bez problemu może wspomagać strzelców sportowych w ich taktycznych zmaganiach.

Ten Mag Carrier pomimo swojej pojemności jest nadal kaburą do przenoszenia również w ukryciu, czyli opracowaną tak, aby była mocno dopasowana do ciała i zajmowała jak najmniejszą powierzchnię przy pasie. Ten zestaw ułatwia szybkie działanie i jest super alternatywą do dużo większych kamizelek oraz zewnętrznych pasów bojowych. Rig Mag Carrier to zestaw, który bez problemu może służyć, jako EDC Carry (Everyday Carry) do codziennego korzystania oraz na treningi każdego zakresu. 

Zestaw składa się z dwóch kabur na magazynki karabinowe oraz jednej kabury pistoletowej. Czyli w optymalnym wyposażeniu możemy mieć na sobie bez problemu trzy magazynki karabinowe w tym jeden w broni oraz dwa magazynki pistoletowe w tym jeden w broni. Reasumując prawie 100 sztuk amunicji karabinowej i około 40 sztuk amunicji pistoletowej na bardzo małej powierzchni pasa powinno zaspokoić najbardziej wybrednego Warriora. 
baner