pl us

 

W jakim celu powstał Warrior Project?

shutterstock 72854467Będąc fascynatem broni i sztuk walki oraz wielbicielem wyposażenia bojowego i mundurów wojskowych na początku roku millenijnego stwierdziłem, że muszę zrobić duży krok naprzód i nie pozwolę by moi zagraniczni koledzy ciągle zapraszali mnie na strzelania z ich własnej broni.

Na początku bardzo cieszyłem się z szansy, jaką mi dawali, czyli korzystanie z ich sprzętu bojowego na strzelnicach w ich okolicy oraz trenowanie z najlepszymi. Radość była największa na początku gdyż dojazdy do Berlina, a już nie wspomnę o wycieczkach do Chicago, nie są wycieczkami codziennymi. Właśnie Ci koledzy z bronią pokazali mi wspaniałą część strzelectwa oraz, jak bardzo spełnili swoje marzenia biorąc udział w różnych zawodach. Pokazali mi, jak przyjemnie jest wyjść z pracy, czasem mocno zmęczony i pojechać na strzelnicę, gdzie wszystkie rozterki odlecą wraz z kulami w stronę wybranego celu.

Na początku tego nie rozumiałem, gdyż nie miałem większych problemów w swojej głowie związanych z pracą, a może, dlatego, że byłem zbyt młody by zrozumieć ich problemy zawodowe. Pracując przez wiele lat już zrozumiałem, że życie dorosłe jest dużo cięższe, niż mi się wydawało i zrozumiałem, że piękne hobby, jakim jest strzelectwo pomaga bardziej, niż wyskok z kolegami do baru oraz bardziej niż przesiedzenie wieczorem w domu oglądając po raz kolejny film akcji, marząc by móc sobie postrzelać z takiej broni, jaką miał Arnold Schwarzenegger lub Sylvester Stallone podczas akcji. Postanowiłem, że dość marzeń i myśli o wspaniałej kolekcji broni i dość czytania, że w Polsce nikt nie ma szans na otrzymanie pozwolenia. Byłem tak zawzięty, że postanowiłem, że nawet, jeśli będę musiał zaskarżać decyzje do najwyższych władz w państwie to się nie poddam.

Pierwsze dwa lata walki z urzędami doprowadzały mnie do spadku emocji, tym bardziej, że każdy na około odradzał mi tą walkę. Przedziwne odpowiedzi z Policji, których nawet nie chcę wspominać, doprowadziłyby każdego ambitnego człowieka do bezradności. Ciągłe odbijanie się od ściany, coś jakbym walił głową w mur Berliński by go rozbić, tylko, że ten mur wypełniony był stalowymi prętami, więc nawet młot pneumatyczny miał problemy z jego rozbiciem.Systematyczne spotkania z kolegami z Policji, CBA, Żandarmerii Wojskowej oraz byłym szefem jednostek specjalnych dodatkowo utwierdzały mnie w fakcie, że są małe szanse na posiadanie takiej broni, jak mają koledzy z USA. Tym bardziej, że koledzy z wymienionych powyżej służb również nie posiadali własnej broni, a bardzo tego chcieli. Wyobraźcie sobie, że Policjant z dochodzeniówki, który był dwa razy zaatakowany przez podejrzanego, który otrzymywał groźby nie mógł posiadać własnej, prywatnej broni, a ewentualnie tylko i wyłącznie bardzo kiepskiej, jakości broń służbową, z którą jest więcej problemów, niż pożytku.
shutterstock 164868398
No to starczy tej historii, która dla Ciebie czytelniku, w Twoim staraniu o broń i tak już nic wniesie, jedynie możesz się upewnić, że wiemy, jakiej pomocy potrzebujesz gdyż sami wiele lat temu najcięższą drogę przeszliśmy. W tej chwili Warrior Project posiada arsenał, który zadziwia naszych kolegów ze służb specjalnych i nie chodzi tutaj o jego ilość tylko o rodzaj i jakość. Do dnia dzisiejszego pomagaliśmy klientom z Polski już kilkadziesiąt razy i każdy był i jest w 100% zadowolony ze współpracy. W zakładce Broń umieszczamy nasze wybrane projekty, które najbardziej nas w jakiś sposób zafascynowały, nie umieszczamy tam standardowych, niewyróżniających się zamówień, ale tylko i wyłącznie nasze perełki.

Szkolenia poprowadzone i organizowane przez Warrior Project w ciągu ostatnich 3 lat:

  • Tactical Pistol Level 1 Sig Sauer Academy - szkolenie pistolet taktyczny poziom pierwszy zorganizowane przy współpracy z Sig Sauer Academy USA. Sprowadziliśmy amerykańskiego instruktora do poprowadzenia treningów
  • Tactcial Pistol Level 2 Sig Sauer Academy - pistolet taktyczny poziom 2
  • Tactcial Pistol Advance Level 3 Sig Sauer Academy - pistolet taktyczny poziom zaawansowany
  • CQB - Close Quarter Battle Sig Sauer Academy - walka/obrona w krótkim dystanie
  • Tactical Knive Sig Sauer Academy - nóż taktyczny, walka i samoobrona
  • Self Defence for Woman Sig Sauer Academy - samoobrona dla kobiet
  • Wykorzystanie Broni Palnej w Samoobronie Aspekty Prawne i Mity
  • Pierwsza Pomoc w wypadkach i postrzałach

Na koniec odpowiem na pytanie zadane na początku tego artykułu, czyli, w jakim celu powstał Warrior Project. Otóż cel jest tylko i wyłącznie jeden: Pełne i w 100% zadowolenie naszych klientów, a bez znaczenia jest dla nas, jaki cel sobie nasz klient obierze, my spełniamy marzenia.

Zapraszamy do kontaktu i realizacji swoich marzeń,

Founder of Warrior Project
baner